BlanX Whiteness

 

Balināšanas efekts

BlanX dabiskās balināšanas efekts rodas, kombinējot divus galvenos elementus. Vispirms iedarbojas Arktikas ķērpju ekstrakts, kas spēj iznīcināt baktērijas, iekaisumu un aplikumu, tajā pašā laikā nomierinot un dezinficējot smaganu audus, tā īpašības garantē maksimālu higiēnu bez abrāzijas. Otrais elements ir fluora sāļi, kas nostiprina emalju, uzlabojot zobu mirdzumu un vienlaikus aizsargājot mutes dobumu no baktērijām.

BlanX balināšanas efekts ir dokumentāri pierādīts.

Antibakteriāla iedarbība

Baktērijas rodas no lipīgas vielas, pielīpot pie zobu virsmas un izraisot pastiprinātu aplikuma veidošanos. BlanX ekskluzīvajā sastāvā ir aktīvās vielas ar augstām antibakteriālajām īpašībām, kas ievērojami samazina baktēriju vairošanos, vienlaicīgi aizsargājot arī zobu emalju. Ar dažādiem „in vitro” testiem ir pierādīts, ka BlanX pretaplikuma iedarbība ir efektīva cīņā ar mikroorganismiem, kas izraisa zobu bojāšanos, tādējādi tā spēj samazināt caurumu veidošanos. 

 
 

Neabrazīva

Laba balinošā zobu pasta spēj kļūt par ikdienas higiēnas līdzekli, ko var lietot ilgstoši, un tā nekaitē nedz zobiem, nedz smaganu gļotādai.

BlanX zobu pastas formulā ir kalibrēts augstas kvalitātes silīcija dioksīda maisījums ar īpašu granulomēru, kas vienlaicīgi nodrošina rūpīgu tīrīšanu un optimāli saudzē zobu emalju zemās abrazivitātes (RDA) dēļ. 

BlanX zobu pastas radīšanā ir maksimāli ievērota zobu fizioloģija, un tā ir izturējusi rūpīgus panesamības testus. 

BlanXometrs

„BlanX-o-metre” ir BlanX līdzekļa iepakojumā iekļauts instruments.

Varat to izmantot, lai izmērītu zobu baltumu. Zobu emaljas krāsa katram cilvēkam atšķiras atkarībā no viņa dzīvesveida un vecuma, tāpēc mūsu „BlanX-o-metre” uzrāda trīs krāsu toņus dažādās pakāpēs. 

Lietošanas norādījumi:Perforētā līnija palīdz noplēst „BlanX-o-metre” no iepakojuma sānu malas. Vienkārši piespiediet ar bultiņu apzīmēto vietu un noplēsiet „BlanX-o-metre” pa perforēto līniju. Pieliekot „BlanX-o-metre” pie zobiem, ir viegli noteikt zobu emaljai tuvāko krāsas toni. Pirms sākat lietot BlanX līdzekļus, uz „BlanX-o-metre” atzīmējiet savu zobu toni. Dienu pēc dienas varēsit salīdzināt un novērtēt savu zobu baltuma uzlabošanos.


ARKTIKAS ĶĒRPJI

 

BlanX zobu pastas panākumi ir saistīti ar zinātniskajiem pētījumiem un dabas tradīcijām.

 
Dodoties ekspedīcijā uz Ziemeļpolu, daži zinātnieki pamanīja, ka vietējiem iedzīvotājiem ir neparasti balti un veselīgi zobi.
Viņu mutes dobuma higiēna ietvēra tikai zobu berzēšanu ar ķērpjiem, kas bagātīgi aug šajos platuma grādos.
 
 

Ķērpji ir augu valsts organismi, kas spēj iegūt enerģiju no saules starojuma. Tie var izdzīvot ekstremālos apstākļos, izplatoties nepiesārņotās zemēs, piemēram, Arktikas teritorijās. Tā kā tiem nākas izdzīvot tik nelabvēlīgos apstākļos, tie saražo lielu daudzumu īpašu vielu savai aizsardzībai, tostarp dabiskas antibakteriālas vielas.

Ķērpju aktīvās vielas iedarbojas tikai uz mikroorganismiem, kas bojā zobus un veido aplikumu.

Ķērpju ekstrakts var kontrolēt baktēriju daudzumu uz zobiem, palīdzot novērst aplikumu, kas izraisa zobu iekrāsošanos. 

Balstoties uz šiem novērojumiem, itāļu zinātnieku pētījumi deva iespēju atdalīt Arktikas ķērpju aktīvās vielas, ļaujot BlanX izstrādāt efektivitātes un aizsardzības ziņā unikālu zobu pastu.


Sastāvs „PRO”

ARKTIKAS ĶĒRPJU, NEABRAZĪVĀ SILĪCIJA DIOKSĪDA UN ENZĪMU UNIKĀLĀ SINERĢIJA

Arktikas ķērpju baltums ~ Neabrazīvā silīcija dioksīda drošums ~ Enzīmu aizsardzība

„BlanX” ir vienīgais līdzeklis no visa klāsta, kura pamatā ir Arktikas ķērpji, kas dienu no dienas atjauno zobu baltumu. Ikviens vēlas skaistu smaidu un veselīgus, baltus zobus. Diemžēl zobu krāsa ātri var mainīties gan iekšējo faktoru (slimības un medikamenti), gan neizbēgamās novecošanas dēļ, bet galvenokārt iespējama arī lokalizētu vai difūzu plankumu rašanās ārējo faktoru dēļ, piemēram, kafijas, tējas, sarkanvīna un nikotīna dēļ, kas nokļūst saskarē ar zobiem katru dienu. Pēc „BlanX” pētījumiem tika izveidota jauna, neabrazīva zobu pasta ar balinošu un antibakteriālu iedarbību, kas atjauno jūsu smaida dabisku mirdzumu un noturīgu baltumu. Unikālā sinerģija starp Arktikas ķērpjiem, neabrazīvo silīcija dioksīdu un enzīmiem aizsargā un atjauno emaljas minerālu saturu, novēršot aplikuma veidošanos un zobu dzeltēšanu un saglabājot to dabisko līdzsvaru; tā arī iedarbojas pret bakteriālo daudzveidību, kas var izraisīt zobakmens, aplikuma un zobu sairšanas veidošanos.

 
ARKTIKAS ĶĒRPJI
Ķērpju ekstraktos ir konstatēta unikāla skābe, kas īpaši efektīvi aizsargā mutes gļotādu un zobus. Unikālajai skābei ir bakteriostatiska un dabiska iedarbība: tā var ātri neitralizēt lielāko daļu baktēriju, īpaši Streptococcus mutans, galveno kariesa cēloni, veicot arī balinošu iedarbību.
NEABRAZĪVAIS SILĪCIJA DIOKSĪDS
„BlanX” zobu pasta ir veidota ar augstas kvalitātes silīcija dioksīda kalibrētu kombināciju, kam ir īpaša granulometrija, kas vienlaikus veic optimālu tīrīšanas iedarbību un ir maksimāli saudzīga pret zobu emalju. Tai ir zema abrazivitāte (RDA), lai radītu maksimālu drošību.
ENZĪMI
„BlanX” enzīmi spēj sašķelt proteīna pārklājumu uz zobu virsmas (bioplēvi), tādējādi veicinot aplikuma noņemšanu un novēršot tā atkārtotu veidošanos; tādējādi šie enzīmi spēj iedarboties pret baktēriju augšanu un atjaunot zobu baltumu un veselību, veicot arī aizsargājošu iedarbību.
 

JAUNA BALTUMA PAKĀPE: ACTILUX®

 

Katru dienu mūsu zobi ir pakļauti organiskajām molekulām un baktērijām, kas rada netīrumus, zobu dzeltēšanu un sliktu elpu. ActiluX® dabiski apkaro visus šos faktorus, lai atjaunotu jūsu balto un mirdzošo smaidu. 


Vienkārša un efektīva iedarbība.Regulāras tīrīšanas laikā ActiluX® sastāvā esošie mikrokristāli sasaistās ar zobu emalju, radot neredzamu barjeru, kas novērš zobu dzeltēšanu. Tā fotokatalītiskā aktīvā viela iedarbojas visu dienu, un to aktivizē dabiskais apgaismojums, tādējādi sašķeļot netīrumu molekulas un dabiski balinot jūsu zobus.

Noslēpums ir gaismā. Dabiskā gaisma aktivizē un uzlādē ActiluX®, un šādā veidā tā nebojā jūsu zobus, bet gan notīra „sliktās” netīrumu molekulas, uzturot mutes dobumu tīru un smaganas – hidratizētas..

Dienu no dienas ar katru smaidu un gaismas un ActiluX® kopējo iedarbību jūsu zobi tiek balināti un atgūst savu dabisko starojumu!