MIRDZOŠI BALTA EMALJA

Kas ir Actilux®?

Actilux® ir patentēta tehnoloģija, kas balina zobus dabiski, izmantojot gaismu. Actilux® mikrokristāli sasaistās ar zobu emalju, izveidojot neredzamu aizsargbarjeru, kas reaģē uz dabisko un mākslīgo gaismu, tādējādi izšķīdinot traipus un balinot zobus dienu pēc dienas ikreiz, kad smaidāt.

Kā darbojas Actilux®?

BlanX White Shock darbojas gaismas ietekmē.

Katru dienu zobiem uzbrūk netīrumu, zobu iekrāsošanās, smaku, piesārņojuma un baktēriju membrānu organiskās molekulas.

Actilux® kristāli aktivizējas gaismas ietekmē, radot pozitīvus un negatīvus lādiņus un tādējādi veidojot brīvos radikāļus, kas nav kaitīgi organismam, taču uzbrūk organiskajām molekulām, kas atbild par netīrumiem.

Dienu pēc dienas un katru reizi, kad smaidīsiet, jūsu zobi kļūs gaišāki un atgūs to dabisko krāsu, pateicoties gaismas un Actilux® iedarbībai..

 
 
 

Pārbaudīta efektivitāte

Pēc pētījuma, kurā piedalījās 60 subjekti dažādos apstākļos, izmantojot dažādas procedūras, LED gaismas procedūra izrādījās visefektīvākā: ar tās palīdzību iespējams iegūt līdz pat 3-4 toņiem gaišākus zobus, salīdzinot ar sākotnējo zobu toni.

Efekts ir uzreiz redzams jau pēc vienas 20 minūšu procedūras. Mēnesi ilgajam kursam, kura laikā zobu pasta tiek aktivizēta tikai dabiskās gaismas ietekmē, ir vairāk nekā pozitīvs rezultāts. Balināšanas efekts ir pakāpenisks, taču redzams.

 

Jo vairāk gaismas tiek uz jūsu zobiem, jo gaišāks kļūst jūsu smaids.