Inovācija

BLANX O₃X: NEPARASTI BALTINOŠA IEDARBĪBA BEZ JEBKĀDIEM BLAKUSEFEKTIEM

O₃X aktīvā molekulārā skābekļa un arktisko ķērpju unikālā kombinācija
likvidē noturīgus traipus, padarot zobus ievērojami baltākus tikai dažu dienu laikā.
Inovatīvā O₃X formula ir efektīva un bez blakusefektiem:
tā saudzē smaganas, nebojā zobu emalju un neizraisa paaugstinātu jutību.
Vienkārša lietošana ik dienu un ik katrā situācijā, aizņemot tikai 10 minūtes vienā lietošanas reizē.

Profesionāli rezultāti
piecās dienās
Saudzē
smaganas
Tikai 10 minūtes dienā.
Vienkārša lietošana
Neizraisa paaugstinātu
jutību
Nekaitē implantiem
un plombām
 

Produkti

Smaida revolūcija
sākas šeit

O₃X BALINĀŠANAS PLĀKSNĪTES

BlanX O₃X balināšanas kapes ir elastīgas un izstrādātas tā, lai ērti piegultu visu veidu zobu rindām, tāpēc varat neraizēties par to lietošanu. BlanX kapēs jau ir iepildīta O₃X formula, lai nodrošinātu gēla vienmērīgu pielipšanu zobu iekšējai un ārējai virsmai.

O₃X BALINĀŠANAS PLĀKSNĪTES

BlanX O₃X balināšanas plāksnītes ir plānas, elastīgas, viegli lietojamas, un tās ir izstrādātas tā, lai būtu maksimāli komfortablas visu veidu zobu rindām. To īpašā struktūra nodrošina visas zoba virsmas ātru balināšanu – gan zoba iekšpusē, gan ārpusē.

PABEIDZIET PROCEDŪRU
AR EFEKTA UZTURĒŠANAS ZOBU PASTU

O₃X BALINOŠĀ UN
SPODRINOŠĀ ZOBU PASTA

BlanX O₃X balinošā un spodrinošā zobu pasta nav abrazīva, un tā ir lieliski piemērota lietošanai pirms un pēc zobu balināšanas procedūrām, lai zobu emalja vienmēr būtu balta, mirdzoša un spodra. 100 % dabiskajam perlītam un Arktikas ķērpim piemīt aplikuma mazināšanas, spodrināšanas un ilgstoši svaigas elpas saglabāšanas īpašības.

 

Formula

AKTĪVĀ SKĀBEKĻA UN ARKTIKAS ĶĒRPJU UNIKĀLĀ KOMBINĀCIJA LIKVIDĒ NOTURĪGUS TRAIPUS.

Jaunā O₃X formula balina iekrāsojušos zobus tikai 10 minūtēs dienā, atbrīvojot aktīvo molekulāro skābekli, kas zobu balināšanai izmanto oksidācijas procesu, kura dziļā iedarbība sniedz patiesu baltumu tikai piecās dienās.

Arktikas ķērpji, kas ir 100 % dabiska galvenā sastāvdaļa un kas vienmēr tiek izmantota ikvienā BlanX zobu pastā, papildina formulu, pateicoties to traipu likvidēšanas, antibakteriālajām, aplikuma novēršanas un zobu dabiskā baltuma uzturēšanas īpašībām.

 
 

Inovatīvā O₃X formula ir iedarbīga un bez blakusefektiem: tā saudzē smaganas un nebojā zobu emalju, jo nesatur peroksīdus. Peroksīds ir visizplatītākā sastāvdaļa profesionālajās balināšanas procedūrās, un to drīkst izmantot tikai zobārsti un zobu higiēnisti, jo tas var nelabvēlīgi ietekmēt gļotādu un zobu jutīgumu.
Tagad arī mājas apstākļos iespējams iegūt profesionālas balināšanas rezultātu, pateicoties Blanx O₃X iekļautā aktīvā molekulārā skābekļa iedarbībai.

 
 
 
 
 
 

Klīniski pārbaudītā formula maigi izturas pret
smaganāmun tam nav blakusparādību uz emalju.

 

Rezultāti

Līdz pat 4 reizēm baltāki zobi tikai piecās dienās.

O₃X formulas balinošā iedarbība ir klīniski pārbaudīta attiecībā uz profesionāla rezultāta iegūšanu mājas apstākļos, un tā saudzē smaganas un nebojā zobu emalju.
Modenas Universitātes Zobārstniecības un morfoloģisko zinātņu katedras veiktie „in vivo” testi atklāja, ka zobu apstrāde ar BlanX O₃X padara zobus līdz pat četriem toņiem gaišākus.

Šie zobu toņi attiecas uz VITA klasisko A1–D4 toņu ceļvedi, pēc kā vadās zobu higiēnisti un zobārsti zobu toņa noteikšanai.