PIERĀDĪTS BALINĀŠANAS EFEKTS

 

Noderīgi klīniskie pētījumi ar medicīniskajā uzraudzībā esošām brīvprātīgām personām tikai 30 dienu laikā apstiprināja BlanX zobu pastas efektivitāti zobu plankumu samazināšanā un baltuma pakāpes palielināšanā salīdzinājumā ar kontroles grupu.

 

Zema abrazivitāte

Laba balinošā zobu pasta spēj kļūt par ikdienas higiēnas līdzekli, ko var lietot ilgstoši, un tā nekaitē nedz zobiem, nedz smaganu gļotādai. 

BlanX zobu pastas formulā ir kalibrēts augstas kvalitātes silīcija dioksīda maisījums ar īpašu granulomēru, kas vienlaicīgi nodrošina rūpīgu tīrīšanu un optimāli saudzē zobu emalju zemās abrazivitātes (RDA) dēļ.

PIERĀDĪTS BALINĀŠANAS EFEKTS
 
 

Smaganu aizsardzība

„In vitro” tests ar cilvēka smaganu šūnām palīdzēja salīdzināt BlanX zobu pastas kairinājuma neesību, kā arī optimālu biosaderību ar smaganu gļotādu. Optimālu panesamību apstiprināja klīniskie testi, kas tika veikti divām brīvprātīgo grupām septiņas dienas: mutes dobuma higiēnas procedūra ar BlanX zobu pastu Classic un BlanX mutes skalošanas līdzekli līdz pētījuma beigām samazināja smaganu iekaisuma koeficientu (GI) par 79,00 % salīdzinājumā ar 26,19 %, kas tika iegūti, izmantojot placebo (tīrot zobus ar placebo un skalojot ar ūdeni).

BlanX zobu pasta aizsargā zobus, izmantojot vairākus iedarbības veidus:

 
  1. ar pretaplikuma un bakteriostatisku iedarbību;
  2. ar saudzīgu un dziļu, tomēr neabrazīvu tīrīšanu;
  3. ar augstu biopieejamību un aizsargājošu iedarbību uz smaganu gļotādu.
 

Vienkārša izmantošana

Brīvprātīgajiem veiktie testi atklāja, cik neparasti vienkāršu un patīkamu lietošanas pieredzi sniedz BlanX sastāvs, radot ilgstoši svaigu elpu un tajā pašā laikā padarot zobu virsmu gludu un spīdīgu, bet smaganas – spēcīgas un veselīgas. Bakteriālā aplikuma samazināšanās starp tīrīšanas reizēm novērš nepatīkamas elpas veidošanos un kavē baktēriju pieķeršanos, kā arī jauna aplikuma veidošanos. 

 

Antibakteriāla iedarbība

„In vitro” testu rezultāti ir uzrādījuši kopējā baktēriju daudzuma samazināšanos pēc mutes dobuma higiēnas procedūras ar BlanX zobu pastu Classic un BlanX mutes skalošanas līdzekli salīdzinājumā ar placebo procedūru (zobu tīrīšanu ar placebo un skalošanu ar ūdeni), kas tika veikta divām brīvprātīgo grupām divas dienas.

 

BALINĀŠANAS PROCESS AR GAISMU

Nosacījumi:

BlanX zobu pastas White Shock iedarbību nodrošina neorganiskie fotokatalītiskie oksīdi, kas pārklāj zobus parastas zobu tīrīšanas laikā. ActiluX® (neorganiskie fotokatalītiskie oksīdi) ir aktīvi visu dienu, radot neredzamu un aizsargājošu barjeru, kas palīdz novērst jaunu plankumu veidošanos, tajā pašā laikā palīdzot likvidēt jau izveidojušos plankumus.
Jo vairāk gaismas formula saņem dienas laikā, jo intensīvāka ir balinošā iedarbība.

 
 
 

PĒTĪJUMA VEIKŠANAS METODE:

Zobu pastas efektivitātes novērtējums, izmantojot zobārstniecības lampu (viena 20 minūšu procedūra).

 

Zobu pastas efektivitātes novērtējums, izmantojot zobārstniecības lampu (viena 20 minūšu procedūra).

 

Zobu pastas efektivitātes novērtējums saules gaismā (ikmēneša cikls).

 

Zobu pastas efektivitātes novērtējums, izmantojot BlanX LED gaismu (viena procedūra).

 

 

REZULTĀTI:

Visefektīvākā izrādījās apstrāde ar BlanX LED gaismu – ar tās palīdzību iespējams uzlabot zobu krāsu līdz pat trim vai četriem toņiem, salīdzinot ar sākotnējo toni. Efekts ir redzams uzreiz pēc apstrādes, kas ilgst tikai 20 minūtes. Ikmēneša apstrāde, kuras laikā zobu pasta tika aktivizēta ar dabisko gaismu, sniedza pozitīvu rezultātu. Balināšana ir pakāpeniska, taču pamanāma. Apstrāde, izmantojot zobārstniecības lampu, nesniedza tik labus rezultātus kā apstrāde, izmantojot BlanX LED gaismu, jo zobārstniecības lampai ir nepietiekams gaismas viļņa garums.