LV
  1. LT

Menu Principale di Navigazione

 

Pierādīts balināšanas efekts

 

Noderīgie klīniskie pētījumi uz brīvprātīgajiem pacientiem, atrodoties medicīniskajā uzraudzībā, tikai 30 dienu laikā apstiprināja BlanX zobupastas efektivitāti zobu plankumu samazināšanā un baltuma pakāpes palielināšanā, salīdzinājumā ar kontroles grupu.

 

Zema abrazivitāte

Lieliskas balināšanas zobupastai var kļūt par ikdienas higiēnas līdzekli, ko var lietot ilgstoši, un tā garantē augstu panesamības pakāpi, kas ir biosaderīga gan ar zobiem, gan smaganu gļotādu.

BlanX zobupasta ir formulēta ar augstas kvalitātes silīcija dioksīda kalibrētu kombināciju, ar īpašu granulometriju, kas vienlaicīgi veic optimālu tīrīšanas iedarbību un ir maksimāli saudzīgs pret zobu emalju, tai ir zema abrazivitāte (RDA).

Proven whitening effects
 
 

Smaganu aizsardzība

In vitro tests cilvēka smaganu šūnām palīdzēja salīdzināt BlanX zobupastas karinājuma neesamību, kā arī optimālu biosaderību ar smaganu gļotādu. Optimālu panesamību apstiprināja klīniskie testi, kas tika veikti divām brīvprātīgo grupām 7 dienas: mutes higiēnas procedūra ar BlanX Classic zobupastu + BlanX mutes skalošanas līdzeklis līdz procedūras beigām samazināja smaganu iekaisuma koeficientu (GI) par 79%, salīdzinājumā ar 26.19%, ko ieguva, izmantojot placebo (zobus tīrot ar placebo un skalojot ar ūdeni).

BlanX zobupasta aizsargā zobus, izmantojot vairākus iedarbības veidus:

 
  1. pateicoties pret-aplikuma un bakteriostatiskajai iedarbībai 
  2. pateicoties maigai, dziļai, tomēr neabrazīvai tīrīšanai
  3. pateicoties augstajai biopieejamībai un aizsargājošai iedarbībai uz smaganu gļotādu.
 

Vienkārša izmantošana

Testi, kas tika veikti brīvprātīgajiem, pierādīja, cik neparasti BlanX formula veido patērētāja produkta lietošanas pieredzi vienkāršu un patīkamu, radot ilgstošu svaigu elpu, tajā pašā laikā zobu virsmu padarot gludu un spīdīgu, kā arī spēcīgas un veselīgas smaganas. Bakteriālā aplikuma samazinājums starp tīrīšanas reizēm ir tāds, ka tas novērš nepatīkamu smaku veidošanos un kavē baktēriju pieķeršanos, kā arī jauna aplikuma veidošanos.

 

Anti-bakteriāla iedarbība

In vitro testu rezultāti parādīja kopējā baktēriju daudzuma samazināšanos pēc mutes higiēnas procedūras ar BlanX Classic zobupastu + BlanX mutes skalošanas līdzekli, salīdzinājumā ar placebo procedūru (zobu tīrīšanu ar placebo un skalošanu ar ūdeni). Kas tika veikta divām brīvprātīgo grupām 2 dienas.

 

Balināšana

Nosacījumi:

 

BlanX White Shock zobupasta iedarbojas pateicoties neorganiskajiem fotokatalītiskajiem oksīdiem, kas pārklājas uz zobiem parastās zobu tīrīšanas laikā. ActiluX® (neorganiskie fotokatalītiskie oksīdi) ir aktīvi visas dienas garumā, radot neredzamu un aizsargājošu barjeru, kas palīdz novērst jaunu plankumu veidošanos, tajā pašā laikā palīdzot noņemt jau esošos plankumus. 

Jo vairāk gaismas formula saņem dienas laikā, jo intensīvāka ir balināšanas iedarbība.

 
 

 

PĒTĪJUMA VEIKŠANAS METODE:

Pētījumā piedalījās 60 personas vecumā no 20 līdz 50 gadiem, kas tika iedalīti 3 grupās

 

Zobupastas efektivitātes novērtējums, izmantojot zobārsta lampu (viena 20-minūšu procedūra)

 

Zobupastas efektivitātes novērtējums saules gaismā (ikmēneša cikls) 

 

Zobupastas efektivitātes novērtējums, izmantojot LED BlanX gaismu (viena procedūra)

 

 

REZULTĀTI:

Visefektīvākā ir apstrādāšana ar BlanX LED gaismu, ir iespējams iegūt zobu krāsa uzlabošanos līdz pat 3-4 toņiem, salīdzinot ar sākotnējo toni. Efekts ir redzams uzreiz pēc apstrādes, kas ilgst tikai 20 minūtes. Ikmēneša apstrāde, kuras laikā zobupasta tiek aktivizēta ar dabīgo gaismu, sniedz pozitīvus rezultātus. Balināšana ir pakāpeniska, bet pamanāma. Apstrāde, izmantojot zobārsta lampu, nesniedza tik labus rezultātus, kā BlanX LED tests, jo zobārsta lampai ir neefektīvs gaismas viļņa garums.