LV
  1. LT

Menu Principale di Navigazione

 

Blanx baltums

 

Balināšanas
efekts

BlanX dabiskās balināšanas efekts rodas, kombinējot no divus galvenos elementus. Vispirms iedarbojas Arktikas ķērpju ekstrakta formula, kas spēj iznīcināt baktērijas, iekaisumu un aplikumu, tajā pašā laikā nomierinot un dezinficējot smaganu audus, tās īpašības garantē maksimālo higiēnu bez jebkādas abrāzijas. Kā otrais elements ir fluora sāļi, kas nostiprina emalju, uzlabojot jūsu zobu mirdzumu, tajā pašā laikā arī aizsargājot mutes dobumu no baktērijām.     

BlanX balināšanas efekts ir dokumentāli pierādīts.

Anti-bakteriāla
iedarbība

Baktērijas rodas, izmantojot lipīgu vielu, kas liek tām pielipt pie zobu virsmas, radot palielinātu aplikuma veidošanos. BlanX ekskluzīvā formula satur aktīvās sastāvdaļas ar augstām antibakteriālajām īpašībām, kas ir spējīgas drastiski samazināt baktēriju izplatīšanos, tajā pašā laikā aizsargājot arī zobu emalju. BlanX pret-aplikuma iedarbība ir pierādīta ar dažādiem “in vitro” testiem, lai tā būtu iedarbīga pret mikroorganismiem, kas ir atbildīgi par zobu caurumiem, un tā ir spējīga samazināt caurumu veidošanos.

 
 

Nav abrazīva

Balinošā zobupasta ir spējīga kļūt par ikdienas higiēnas līdzekli, ko var lietot ilgstoši un tā garantē augstu panesamību, kas ir bioloģiski saderīga gan ar zobiem, gan ar smaganu gļotādu.

BlanX zobupasta ir formulēta ar kalibrētu maisījumu no augstas kvalitātes silīcija dioksīda, ar īpašu granulometru, kas tajā pašā laikā veic rūpīgu tīrīšanu un optimāli saudzē zobu emalju, un tai ir zema abrazivitāte (RDA).

BlanX zobupasta ir formulēta, maksimāli ievērojot zobu fizioloģiju, un tā ir izturējusi smalkus panesamības testus.

BLANX-O-MĒRĪTĀJS
BlanX-o-mērītājs ir instruments, kas ir BlanX produkta komplektācijā.

Jūs to varat izmantot, lai izmērītu jūsu zobu baltumu. Zobu emaljas krāsa katram cilvēkam atšķiras atkarībā no tā dzīvesveida un vecuma, tieši tādēļ mūsu BlanX-o-mērītājs uzrāda 3 krāsu toņus dažādās pakāpēs.

Lietošanas instrukcija:
Perforētā līnija palīdz jums noplēst BlanX-o-mērītāju no iepakojuma sāniem. Vienkārši piespiediet uz ar bultiņu apzīmētā punkta un plēsiet pa perforēto līniju. Pieliekot BlanX-o-mērītāju pie zobiem, ir viegli noteikt krāsu, kāda ir tuvākā jūsu zobu emaljai. Pirms sāciet izmantot BlanX produktus, atzīmējiet jūsu emaljas krāsu uz BlanX-o-mērītāja. Dienu pēc dienas jūs varēsiet nomērīt un novērtēt jūsu zobu baltuma uzlabošanos.


Arktikas ķērpji

 

BlanX zobupastas panākumi ir saistīti ar tās zinātniskajiem pētījumiem un dabas tradīcijām.

 

Ekspedīcijas uz Ziemeļpolu laikā daži zinātnieki pamanīja, ka vietējiem iedzīvotājiem ir neparasti balti un veselīgi zobi.
Viņu vienīgais mutes higiēnas process sastāvēja no zobu berzēšanas ar ķērpi, kas bagātīgi aug šajos platuma grādos.

Ķērpji ir augu organismi, kas ir spējīgi radīt enerģiju no saules radiācijas. Tie var izdzīvot ekstrēmos apstākļos, aizņemot nepiesārņotās zemes, tādas kā Arktikas teritorijas, tā kā tiem nākas izdzīvot lielos spriedzes apstākļos, tie saražo lielu daudzumu īpašu vielu savai aizsardzībai, tajā skaitā dabīgas antibakteriālas vielas.  

Ķērpju aktīvās sastāvdaļas iedarbojas tikai pret mikroorganismiem, kas bojā zobus un veido aplikumu.  

Ķērpju ekstrakts var kontrolēt uz jūsu zobiem esošo baktēriju daudzumu, palīdzot novērst aplikumu, kas rada izmaiņas zobu krāsā.

No šiem novērojumiem itāļu zinātnieka pētījumi deva iespēju atdalīt Arktikas ķērpī esošās aktīvās vielas, ļaujot BlanX radīt tās unikālo zobupastu attiecībā uz efektivitāti un aizsardzību.

 

Formula PRO

ARKTIKAS ĶĒRPJU, NEABRAZĪVĀ SILĪCIJA DIOKSĪDA UN ENZĪMU UNIKĀLĀ SINERĢIJA

BlanX ir vienīgais produkts no visa klāsta, kura pamatā ir Arktikas ķērpji, kas, dienu no dienas, atgriež jūsu zobiem baltumu. Skaists smaids un veselīgi balti zobi ir katra cilvēka vēlēšanās. Diemžēl jūsu zobu krāsa ātri var mainīties gan iekšējo faktoru rezultātā (saslimšanas un medikamenti) gan neizbēgamās novecošanas dēļ, un pāri visam, arī lokalizētu vai difūzu plankumu rašanās tādu ārējo faktoru rezultātā, kā kafija, tēja, sarkanvīns un nikotīns, kas nokļūst saskarē ar jūsu zobiem katru dienu. BlanX pētījumu rezultātā tika izveidota jauna neabrazīva zobupasta ar balinošu un antibakteriālu iedarbību, kas atgriež jūsu smaidam dabisku mirdzumu un noturīgu baltumu. Unikālā sinerģija starp Arktikas ķērpjiem, neabrazīvo silīcija dioksīdu un enzīmiem aizsargā un atjauno minerālu emaljas saturu, novēršot aplikuma veidošanos un zibu dzeltēšanu, un saglabājot to dabīgo līdzsvaru; tā arī iedarbojas pret bakteriālo daudzveidību, kas var izraisīt zobakmens, aplikuma un zobu sairšanas veidošanos.

 
ARKTIKAS ĶĒRPJI
Ķērpju ekstraktos ir konstatēta unikāla skābe, kas ir īpaši efektīva mutes gļotādas un zobu aizsardzībā. Unikālajai skābei ir bakteriostatiska un dabīga iedarbība: tā var ātri neitralizēt lielāko daļu baktēriju, īpaši Streptococcus Mutans, galveno kariesa cēloni, veicot arī balinošu iedarbību.
NEABRAZĪVAIS SILĪCIJA DIOKSĪDS
BlanX zobupasta ir formulēta ar augstas kvalitātes silīcija dioksīda kalibrētu kombināciju, ar īpašu granulometriju, kas vienlaicīgi veic optimālu tīrīšanas iedarbību un ir maksimāli saudzīgs pret zobu emalju, tai ir zema abrazivitāte (RDA), lai radītu maksimālu drošību.
ENZĪMI
BlanX enzīmi ir spējīgi sašķelt proteīna plēvi uz zobu virsmas (biofilmu), tādējādi veicinot aplikuma noņemšanu un novēršot tā atkārtotu veidošanos; šie enzīmi tādējādi ir spējīgi iedarboties pret baktēriju augšanu un atjaunot zobu baltumu un veselību, veicot arī aizsargājošu iedarbību.
 

Jauna baltuma robeža. Actilux®

 

Dienu no dienas mūsu zobi ir pakļauti organiskajām molekulām un baktērijām, kas rada netīrumus, dzeltēšanu un sliktu aromātu. Actilux® dabīgi apkaro šos visus faktorus, lai atjaunotu jūsu balto un mirdzošo smaidu.

Vienkārša un efektīva iedarbība. Pateicoties tā mikrokristāliem, Actilux® regulāras tīrīšanas laikā sasaistās ar jūsu zobu emalju, radot neredzamu barjeru, kas neļauj rasties dzeltēšanas procesam. Tā fotokatalītiskā aktīvā sastāvdaļa iedarbojas visu dienu un to aktivizē dabīgais apgaismojums, tādējādi sašķeļot netīrumu molekulas un dabīgi balinot jūsu zobus.

Noslēpums ir gaismā. Dabīgā gaisma aktivizē un uzlādē Actilux®, un šādā veidā tā nebojā jūsu zobus, bet gan notīra “sliktās” netīrumu molekulas, saglabājot jūsu muti tīru un smaganas hidratētas.
 
Dienu no dienas, ar katru smaidu, pateicoties gaismas un Actilux® kopējai iedarbībai, jūsu zobi tiek balināti un tie atgūst savu dabīgo starojumu!